Nabídka služeb

Outsourcing v oblasti informačních technologií je v posledních letech významným trendem, fenoménem světového businessu, který vykazuje trvale vzrůstající tendenci. Stále více nadnárodních korporací využívá outsourcingových služeb, což vede k dalšímu růstu trhu na poli IS/IT, zejména však dochází k nárůstu podílu služeb spojených s minimalizací rizika.

 

V rámci této služby dodává firma kompletní řešení lokálních počítačových sítí "na klíč" včetně připojení celé sítě k internetu.

 

IT consultancy nabízí komplexní PC služby od konzultace, instalace, oprav, servisu až po likvidaci staré výpočetní techniky.

 

IT consultancy nabízí výběr Vašeho dodavatele výpočetní techniky. Rovněž můžete využít našich velkoobchodních slev.

 

Nabízíme školení pro firmy i jednotlivce přímo u Vás nebo ve Vaší firmě. Dobu školení přizpůsobíme Vašim požadavkům. Vždy školíme pro 1-12 lidí ve skupině. Používáme moderní techniku - projektor a plátno. Nabízíme níže uvedené kurzy. Možné jsou i individuální kurzy, přip. Vámi vybraná témata. Každý účastník dostane manuál ke kurzu.

 

IT consultancy nabízí komplexní služby spojené s Internetem od připojení, propojení několika pracovišť až po tvorbu webové prezentace včetně aktivních stránek.

 

Nabízíme tvorbu programů šitých na míru.
Potřebujete vytvořit specifické výpočty? Potřebujete databázi Vašich klientů? Potřebujete vytvořit kalkulační ceník?
Kontaktuje nás.

 

Nabízíme vytvoření jednoduchých i středně náročných prospektů především pro menší firmy do formátu A3. Zajistíme profesionální tvorbu a tisk prospektů v grafických studiích

 

 

Zpět